Míchadla

Za Flex nabídkou míchadel a míchacích košů vězí mnoho let zkušeností a intenzivní spolupráce s profesionálními uživateli z práce. 

Míchání a promíchávání různých látek, počínaje slabě viskozními, tzn. slabě tekoucími materiály až k vysoce viskozním materiálům, což znamená tuhý látkám, vyžaduje nejrůznější nároky na míchací mechanismy. 

#ShowMore#

Rozmíchání, promíchání a míchání to jsou fáze míchacího procesu, při kterém jsou vyžadovány různé otáčky i točivé momenty. Pro rozmíchávání je nutno zabránit vystřikování nebo uniku prachu. Proto jsou Flex míchadla vybavena možností postupného rozběhu. Tím je zaručeno pomalé rozmíchávání u každého materiálu.

Nová MXE míchadla byla vybavena nově koncipovanými převody a inteligentní elektronikou, která při zachování konstantních otáček dodá potřebnou sílu a zároveň chrání míchadlo před přetížením nebo přehřátím během trvalého použití.

Stavební materiály je možno optimálně a homogenně promíchat.

Ergonomie a design míchadel zaručují komfort při práci a nabízejí uživatelům pohodlí a jednoduchou obsluhu u těch nejmenších typů.