Půjčovna

Středisko půjčovny, společnosti STASAN s.r.o. je vybaveno špičkovými stroji, nářadím a nástroji v profesionální kvalitě od renomovaných výrobců světově uznávaných značek. Stroje jsou do portfolia půjčovny neustále doplňovány tak, aby zůstala zachována jednak kvalita a potřebný počet kusů mechanizace a také sortiment, který se neustále rozšiřuje a vyvíjí dle požadavku trhu a hlavně našich zákazníků. Všechny stroje jsou pravidelně servisovány v našem vlastním servisním zázemí. Zákazník si tedy zapůjčí stroj vždy v dobrém stavu a může se tak plně soustředit jen na svojí práci. Snažíme se reagovat na každý požadavek zákazníka, aby od nás vždy odešel spokojen. K tomuto cíli přispívá vybudovaná síť našich provozoven kolem Prahy – celkem 4 pobočky – čímž se zvyšuje a usnadňuje dostupnost pro naše zákazníky. Na těchto 4 provozovnách je neustále připraveno přes 2.000 kusů nejrůznější mechanizace, strojů, přístrojů a ručního elektrického nářadí. Ve velkém počtu je zastoupena hutnící technika, např. ježkové – příkopové i hladké válce, hutnící – vibrační desky všech hmotnostních skupin a vibrační pěchy (žáby) v několika variantách, vibrační technika pro práci s betonem, např. ponorné vibrátory různého provedení, vibrační latě, hladičky a dvouhladičky atd.

Ke všem strojům a nářadí u nás najdete bohatou škálu nástrojů a příslušenství, které lze v některých případech zapůjčit i samostatně, nebo je-li to pro zákazníka výhodnější i rovnou odkoupit.

Přáním týmu sítě našich půjčoven je především spokojený zákazník, který u nás vždy nalezne přesně to, co potřebuje a to ve vysoké kvalitě s vysokou úrovní servisních služeb kolem zapůjčení samotného a následně jeho trvalá spolupráce s naší společností STASAN s.r.o.

Cenik-Stasan-2

PŮJČOVNA Vestec, Vídeňská 168 tel.: 607 207 724
PŮJČOVNA Rudná u Prahy, Pod Můstkem 554 tel.: 602 492 872
PŮJČOVNA Budovatelská 287/8, Praha 9 - Satalice tel.: 724 594 803
PŮJČOVNA Svrkyně - areál Nimetal, Velké Přílepy tel.: 725 154 124 

Otevírací doba poboček: seznam poboček

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení