Půjčovna

Středisko půjčovny, společnosti STASAN s.r.o. je vybaveno špičkovými stroji, nářadím a nástroji v profesionální kvalitě od renomovaných výrobců světově uznávaných značek. Stroje jsou do portfolia půjčovny neustále doplňovány tak, aby zůstala zachována jednak kvalita a potřebný počet kusů mechanizace a také sortiment, který se neustále rozšiřuje a vyvíjí dle požadavku trhu a hlavně našich zákazníků. Všechny stroje jsou pravidelně servisovány v našem vlastním servisním zázemí. Zákazník si tedy zapůjčí stroj vždy v dobrém stavu a může se tak plně soustředit jen na svojí práci. Snažíme se reagovat na každý požadavek zákazníka, aby od nás vždy odešel spokojen. Na těchto  provozovně je neustále připraveno přes 2.000 kusů nejrůznější mechanizace, strojů, přístrojů a ručního elektrického nářadí. Ve velkém počtu je zastoupena hutnící technika, např. ježkové – příkopové i hladké válce, hutnící – vibrační desky všech hmotnostních skupin a vibrační pěchy (žáby) v několika variantách, vibrační technika pro práci s betonem, např. ponorné vibrátory různého provedení, vibrační latě, hladičky a dvouhladičky atd.

Ke všem strojům a nářadí u nás najdete bohatou škálu nástrojů a příslušenství, které lze v některých případech zapůjčit i samostatně, nebo je-li to pro zákazníka výhodnější i rovnou odkoupit.

Přáním týmu sítě našich půjčoven je především spokojený zákazník, který u nás vždy nalezne přesně to, co potřebuje a to ve vysoké kvalitě s vysokou úrovní servisních služeb kolem zapůjčení samotného a následně jeho trvalá spolupráce s naší společností STASAN s.r.o.

Půjčovna - ceník

PŮJČOVNA Vestec, Vídeňská 168 tel.: 607 207 724

Otevírací doba poboček: seznam poboček