Půjčovna

Středisko půjčovny, společnosti STASAN s.r.o. je vybaveno špičkovými stroji, nářadím a nástroji v profesionální kvalitě od renomovaných výrobců světově uznávaných značek. Stroje jsou do portfolia půjčovny neustále doplňovány tak, aby zůstala zachována jednak kvalita a potřebný počet kusů mechanizace a také sortiment, který se neustále rozšiřuje a vyvíjí dle požadavku trhu a hlavně našich zákazníků. Všechny stroje jsou pravidelně servisovány v našem vlastním servisním zázemí. Zákazník si tedy zapůjčí stroj vždy v dobrém stavu a může se tak plně soustředit jen na svojí práci. Snažíme se reagovat na každý požadavek zákazníka, aby od nás vždy odešel spokojen. K tomuto cíli přispívá vybudovaná síť našich provozoven kolem Prahy – celkem 4 pobočky – čímž se zvyšuje a usnadňuje dostupnost pro naše zákazníky. Na těchto 4 provozovnách je neustále připraveno přes 2.000 kusů nejrůznější mechanizace, strojů, přístrojů a ručního elektrického nářadí. Ve velkém počtu je zastoupena hutnící technika, např. ježkové – příkopové i hladké válce, hutnící – vibrační desky všech hmotnostních skupin a vibrační pěchy (žáby) v několika variantách, vibrační technika pro práci s betonem, např. ponorné vibrátory různého provedení, vibrační latě, hladičky a dvouhladičky atd.

Ke všem strojům a nářadí u nás najdete bohatou škálu nástrojů a příslušenství, které lze v některých případech zapůjčit i samostatně, nebo je-li to pro zákazníka výhodnější i rovnou odkoupit.

Přáním týmu sítě našich půjčoven je především spokojený zákazník, který u nás vždy nalezne přesně to, co potřebuje a to ve vysoké kvalitě s vysokou úrovní servisních služeb kolem zapůjčení samotného a následně jeho trvalá spolupráce s naší společností STASAN s.r.o.

Cenik-Stasan-2

PŮJČOVNA Vestec, Vídeňská 168 tel.: 607 207 724
PŮJČOVNA Rudná u Prahy, Pod Můstkem 554 tel.: 602 492 872
PŮJČOVNA Budovatelská 287/8, Praha 9 - Satalice tel.: 724 594 803
PŮJČOVNA Svrkyně - areál Nimetal, Velké Přílepy tel.: 725 154 124 

Otevírací doba poboček: seznam poboček