Měnič napětí Nexus Escape PAD1800E - EGO
Kód: 22547
Akce Novinka
PAD1800E 1
Skladem
Můžeme doručit do:
  • Měnič napětí PAD 1800E
  • Elektrický výstup - 230V/50HZ
  • Maximální výkon - 180/250 špičkově pro 230V/50Hz + 12W pro USB A/max.100W pro USB C
  • Stejnosměrný výstup - 1x USB A + 2x USB C
  • Hmotnost - 0,68 Kg
  • Bez baterie a nabíječky
Detailní informace
Detailní popis produktu
EGO měnič napětí PAD1800E, je kompaktní měnič napětí, má zásuvku 230V/50Hz střídavého proudu, 1x USB typ A a 1x USB typ C porty. Poskytuje flexibilní napájení pro nabíjení mobilních telefonů, notebooků, fotoaparátů, světel a dalších elektrických zařízení až do maximálního příkonu 180W. Měnič PAD1800E funguje s kteroukoliv lithiovou baterií EGO Power+ 56V ARC. Na horní straně těla měniče je umístěno LED světlo, takže tento měnič může dobře posloužit zároveň i jako orientační osvětlení prostoru např. při kempování nebo na zahradě.
Nexus Escape PAD5000E - kompaktní, lehký a odolný měnič napětí se zásuvkou střídavého proudu 230V/50Hz, 1x USB typ A portem a 1x USB typ C portem.
Díky měniči napětí EGO Power + Nexus Escape využijte bezkonkurenční sílu technologie lithiových baterií EGO Power+ 56V ARC jinak, než pouze pro napájení zahradní techniky. Měnič jednoduše nasunete na jakoukoliv baterii EGO a získáváte tak zdroj el.proudu ~ 230V/50Hz pro napájení spotřebičů, standardně napájených z el. sítě.
Poskytuje flexibilní napájení pro nabíjení mobilních telefonů, notebooků, fotoaparátů, světel a dalších elektrických zařízení až do maximálního příkonu 180W. Dokonalý "sinus" napětí dovoluje napájet i citlivé přístroje. Ideální na cesty, kempování, festivaly nebo i pro využití v domácnosti. Nexus Escape je lehký, kompaktní a rozměrově dostatečně malý na to, aby se dal pohodlně nosit v batohu nebo uložit např. ve stanu. Kompatibilní se všemi bateriemi EGO Power+ 56V ARC Lithium poskytuje měnič Nexus Escape energii všude, kde ji potřebujete a kdykoli ji potřebujete. V případě nutnosti si zapnete světlo a z měniče se rázem stane praktické osvětlení pro orientaci v prostoru.
Doplňkové parametry
Kategorie: EGO zahradní technika
Frekvence: 50 Hz
Hmotnost bez baterie: 0,68Kg
Jmenovitý výkon: 180VA
Napětí: 220-240V
Rozměry: 197x129x90mm