Plotostřihy a fukary

4 položek celkem
Plotostřih HHH 25 D 60 - Honda
Akce
16 934 Kč –7 %
18 990 Kč včetně DPH
15 694 Kč
Kód: 18792
Plotostřih HHH 25 D 75 - Honda
Akce
17 760 Kč –7 %
19 990 Kč včetně DPH
16 521 Kč
Kód: 18791
Plotostřih HHH 25 S 75 - Honda
19 490 Kč včetně DPH
16 107 Kč
Kód: 18790
Fukar HHB 25 - Honda
Akce
11 975 Kč –7 %
13 490 Kč včetně DPH
11 149 Kč
Kód: 18793

Plotostřihy

Perfektní výsledek střihu.

4-taktní nůžky na živé ploty slouží k dosažení perfektního střižení živých plotů a okrasných dřevin v parcích a na zahradách. Uživatel velmi ocení ergonomické a komfortní ovládání, nastavitelnou rukojeť, odpružený nosný rám a snadné startování 4-taktního motoru, který je nejen ekologicky čistější, ale i úspornější, než výkonově srovnatelné 2-takty.

#ShowMore#

Standardní vybavení nůžek na živý plot:

• Samoostřící břity
• Antivibrační nosný rám
• Ochrana proti vylomení zubu

Antivibrační nosný rám
Pokud jsou profesionální zahradníci při práci dlouhodobě vystavováni nadměrným vibracím, hrozí jim po určité době onemocnění rukou od vibrací, tzv. vazoneuróza. V Hondě jsme vyvinuli unikátní systém antivibrační spojky, která je uložena v blocích, pohlcujících jak vysokofrekvenční, tak i nízkofrekvenční vibrace. Přenos vibrací na ovládací prvky stroje je tak minimální a uživatel i po delší době ocení komfort ovládání.

Tento antivibrační systém byl navržen na základě počítačových simulací a ověřen dlouhodobým testováním v reálných podmínkách použití.

Fukar

Kompaktní a šetrný k okolí.

Objevte naši nejnovější verzi vysokovýkonného motorového foukače, který je ideální pro udržování čistých a úhledných zahrad, parků, stadionů, ulic a jiných veřejných prostranství po celý rok. Tento kompaktní a lehký foukač s komfortní rukojetí, nastavitelnou rychlostí vyfukovaného vzduchu a spolehlivým 4-taktním motorem s úžasně snadným startováním, je schopen spolehlivě fungovat i v těžkých podmínkách provozu. Díky přesnému nasměrování, nažene optimálně silný tok vzduchu spadané listí, zbytky trávy a jiné nečistoty na hromadu, kterou snadno naložíte a převezete ke kompostování. Rychle a snadno, s nastavitelným plynem a příjemným, úchopem na ovládací rukojeti z příjemně měkčené gumy a s podporou našeho moderního 4-taktního motoru s tichým, čistým a úsporným provozem, tento lehký foukač nabízí spolehlivý výkon a komfort. Je šetrnější k okolnímu prostředí a disponuje nižšími provozními náklady než-li 2-taktní stroj.

Hlavní přednosti

• 4-taktní motor 25 cm3 (0,72 kW při 7.000 ot./min)
• Nastavitelná rychlost vyfukovaného vzduchu
• Komfortní rukojeť z kombinovaného plastu a příjemně měkčené gumy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení