Plotostřihy a fukary

Plotostřihy

Perfektní výsledek střihu.

4-taktní nůžky na živé ploty slouží k dosažení perfektního střižení živých plotů a okrasných dřevin v parcích a na zahradách. Uživatel velmi ocení ergonomické a komfortní ovládání, nastavitelnou rukojeť, odpružený nosný rám a snadné startování 4-taktního motoru, který je nejen ekologicky čistější, ale i úspornější, než výkonově srovnatelné 2-takty.

#ShowMore#

Standardní vybavení nůžek na živý plot:

• Samoostřící břity
• Antivibrační nosný rám
• Ochrana proti vylomení zubu

Antivibrační nosný rám
Pokud jsou profesionální zahradníci při práci dlouhodobě vystavováni nadměrným vibracím, hrozí jim po určité době onemocnění rukou od vibrací, tzv. vazoneuróza. V Hondě jsme vyvinuli unikátní systém antivibrační spojky, která je uložena v blocích, pohlcujících jak vysokofrekvenční, tak i nízkofrekvenční vibrace. Přenos vibrací na ovládací prvky stroje je tak minimální a uživatel i po delší době ocení komfort ovládání.

Tento antivibrační systém byl navržen na základě počítačových simulací a ověřen dlouhodobým testováním v reálných podmínkách použití.

Fukar

Kompaktní a šetrný k okolí.

Objevte naši nejnovější verzi vysokovýkonného motorového foukače, který je ideální pro udržování čistých a úhledných zahrad, parků, stadionů, ulic a jiných veřejných prostranství po celý rok. Tento kompaktní a lehký foukač s komfortní rukojetí, nastavitelnou rychlostí vyfukovaného vzduchu a spolehlivým 4-taktním motorem s úžasně snadným startováním, je schopen spolehlivě fungovat i v těžkých podmínkách provozu. Díky přesnému nasměrování, nažene optimálně silný tok vzduchu spadané listí, zbytky trávy a jiné nečistoty na hromadu, kterou snadno naložíte a převezete ke kompostování. Rychle a snadno, s nastavitelným plynem a příjemným, úchopem na ovládací rukojeti z příjemně měkčené gumy a s podporou našeho moderního 4-taktního motoru s tichým, čistým a úsporným provozem, tento lehký foukač nabízí spolehlivý výkon a komfort. Je šetrnější k okolnímu prostředí a disponuje nižšími provozními náklady než-li 2-taktní stroj.

Hlavní přednosti

• 4-taktní motor 25 cm3 (0,72 kW při 7.000 ot./min)
• Nastavitelná rychlost vyfukovaného vzduchu
• Komfortní rukojeť z kombinovaného plastu a příjemně měkčené gumy

3 položek celkem
Plotostřih HHH 25 D 75 - Honda
18 587 Kč –6 %
20 990 Kč včetně DPH
17 347 Kč
Kód: 18791
Plotostřih HHH 25 D 60 - Honda
17 760 Kč –6 %
19 990 Kč včetně DPH
16 521 Kč
Kód: 18792
Fukar HHB 25 - Honda
12 388 Kč –3 %
14 490 Kč včetně DPH
11 975 Kč
Kód: 18793