Baterie BA5600T - EGO

Kód: 22053
Akce Novinka
Značka: Ego
14 669 Kč –18 %
BA5600 1
14 669 Kč –18 % 11 975 Kč 14 490 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
  • Baterie BA5600T
  • Jmenovité napětí - 56V
  • Jmenovitý proud - 80A
  • Napájecí výkon - 4800W
  • Hmotnost - 3,4Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKU baterie BA5600T je složena z Lithium-iontových článků (Li-Ion) poslední generace, o celkové kapacitě 10,0Ah s napětím 56V, které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon. Svojí kapacitou a využitelnou energií se tak staví se energetickou špičku v nabídce baterií této kategorie na trhu. Patentově chráněná konstrukce zajišťuje dokonalé chlazení a teplotní vyváženost celé baterie jak při práci, tak i při nabíjení. Elektronický "balancer" optimalizuje rovnoměrný odběr při zátěži a vyvážené dobíjení jednotlivých článků. Baterie je vhodná pro napájení především větších kolových sekaček nebo ve spojení se zádovým nosičem baterií pro napájení strojů EGO v těžkém profesionálním prostředí.

Li-ion baterie BA5600T - je složena ze 4 vrstev Lithium-iontových článků (Li-Ion) poslední generace, o celkové kapacitě 10,0Ah s napětím 56V, které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon. Svojí kapacitou a využitelnou energií se tak staví se energetickou špičku v nabídce baterií této kategorie na trhu. 

Na světě existuje jen několik výrobců Li-ion článků (Sony, Samsung, Panasonic), které jsou si v podstatě podobné jako vejce vejci. Všichni výrobci AKU strojů nakupují tyto články u stejných výrobců a je jen na nich, jakým způsobem jednotlivé články poskládají a uspořádají. To je důležité z hlediska optimálního chlazení článků a využitelnosti jejich potenciálu. 
Patentově chráněná konstrukce EGO Power+ 56V Arc zajišťuje dokonalé chlazení a teplotní vyváženost celé baterie jak při práci, tak i při nabíjení. Tvarování baterie a řazení článků způsobem "Arc" – do oblouku nebo portálu, je důmyslnějším řešením z hlediska zajištění přístupu chladícího vzduchu ke každému jednotlivému článku než obvyklý klasický tvar baterie ve formě „hranolu“, kde jsou jednotlivé elektrické články řazeny jeden vedle druhého a v řadách nad sebou jako cihly. Tím jsme docílili umístění jednotlivých článků tak, aby každý článek byl co nejblíže k pouzdru baterie, získali tak větší ochlazovací plochu a dochází snadněji k odvádění tepla od článků směrem ven. Ani dávkování výkonu baterie u nás není mimo kontrolu. Lithiová baterie EGO Power+ 56V Arc je nepřetržitě monitorována a řízena softwearem a mikroprocesory v řídící jednotce tzv. "balanceru" uvnitř baterie. Inteligentní balancer konstantně monitoruje a optimalizuje každý článek samostatně, takže je vždy dosaženo maximálního výkonu a pracovní doby. Baterie BA4200T disponuje využitelnou energií 420Wh a je kompatibilní se všemi AKU stroji z nabídky EGO, včetně ryze profesionálních. Pro nabíjení je nutné použít inteligentní nabíječku ze sortimentu EGO. Stav baterie je neustále monitorován a zobrazován světelnými LED diodami. Svou hmotností je využitelnost baterie především na kolových travních sekačkách nebo pro napájení ručně neseného zařízení ve spojení se zádovým nosičem baterií.

Doba nabíjení - 10,0Ah baterie - rychlonabíječka 70min, standard 190min.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku zahradní technika EGO
Hmotnost: 3,4 Kg
Kapacita: 10,0 Ah
Konfigurace článku: EGO POwer + 56V Arc portálová, 4vrstvá
Napájecí výkon: 4480 W
Předpokládaná životnost: cca 1000 nabíjecích cyklů od 0%-100%
Třída krytí: IPX4
Typ článku: Lithium intový
Využitá energie: 560 Wh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: