AKU malé ruční nůžky CHT2001E - EGO

Kód: 22048
Akce Novinka
Značka: Ego
2 570 Kč –16 %
CHT2001 1
2 570 Kč –16 % 2 140 Kč 2 590 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
14.12.2023
  • Aku malé ruční nůžky CHT2001E
  • Typ motoru - 12V, s kontaktními uhlíky
  • Rozteč zubů - 8mm
  • Žací lišta - 20cm/11,5cm
  • Hmotnost s baterie - 1,1Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malé ruční nůžky na keře a trávníky CHT2001E jsou ideálním náčiním pro každodenní péči o zahradu. Jsou dodávány se dvěma rychle vyměnitelnými nástavci. Lištové nůžky na keře využijete ke tvarování a údržbě menších živých plotů, figurálních keřů a okrasných stromů. Prstové nůžky na trávu slouží k začišťování a zarovnávání travnatých míst na okrajích trávníků nebo kolem pevných překážek kam se běžné sekačky nedostanou.

Malé ruční nůžky na keře a trávníky CHT2001E - Lehké a dokonale do ruky padnoucí nůžky s lištou na keře 20cm, roztečí zubů 8mm, dvojitým  ostřím nebo lištou na trávník širokou 11,5cm. Ideální pomocník pro tvarování keřů a začišťování trávníků v místech, kam se sekačkou nedostanete. Bohatá základní výbava: 2 nástavce - na keře a na trávu, nabíječka.

Pro kvalitní úpravu a precizní tvarování menších živých plotů, figurálních keřů a okrasných stromů je velmi důležitý čistý a přený střih, kterým rostlinu nepoškodíte, nezraníte a rostlina tak po zastřižení zůstává zdravá a svěží. Proto jsou tyto malé ruční nůžky s lištou na keře vybaveny přesnou, vysoce kvalitní 20cm dlouhou oboustrannou lištou, přesně broušenou pomocí diamantového nástroje. Mimořádně ostré střižné zuby mají rozteč 8mm. Druhý nástavec jsou prstové nůžky na trávu s přesnou, vysoce kvalitní 11,5cm širokou oboustrannou lištou určen k začišťování trávníků v místech, kam se sekačkou nedostanete. Lehká a ergonomická konstrukce nabízí mimořádně přesnou práci s oběma nástavci pro dosažení perfektních výsledků úpravy a tvarování porostu. Pohodlné madlo držení je opatřeno bezpečnostní pojistkou, která zaručuje v případě uvolnění okamžité vypnutí stroje. Na rukojeti je umístněn vypínač, který zajišťuje při stisknutí plynulé a postupné spuštění stroje. Zdrojem energie slouží 12V lithium-iontová baterie, která  vám umožní pracovat nepřetržitě až 70 minut. Výměna pracovních nástavců je zcela jednoduchá. Stisknutím zelené pojistky u kořene nástavce se nástavec uvolní. Opětovným nasazením a mírným zatlačením druhého nástavce dojde k "cvaknutí" a zajištění v pracovní poloze. Stroj je velmi lehký, obratný a mimořádně tichý. Žádná napájecí šňůra, žádné provozní náplně, žádný hluk, žádný zápach. Pohoda při práci. Tyto malé ruční nůžky by neměly chybět ve výbavě žádného zahradníka.

Provozní doba - 2,0 Ah baterie - do 70min.
 
Doba nabíjení - 2,0 Ah baterie - 210min.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku zahradní technika EGO
Hmotnost s baterií 2.0 Ah: 1,1 Kg
Kapacita: 2,0 Ah
Počet zdvihů: 2400 1/min.
Rozteč zubů: 8 mm
Typ motoru: 12V, s kontaktními uhíky
Žací lišta: 20 cm/ 11,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: