Hydraulické nářadí Atlas Copco

Hydraulická pila

Tyto výkonné, lehké a kompaktní pily zajistí rychlé řezání betonu, asfaltu a oceli. Díky jednoduché hydraulické konstrukci s přímým pohonem přinášejí vysokou produktivitu a nižší nároky na údržbu, zvláště v porovnání s pilami poháněnými řemenem. Kompaktní štíhlejší konstrukce otevřená řezná plocha zajistí při práci dobrý přehled. Využitím lehkého vozíku můžete pilu použít k řezání podlah, vozovky a k jiným lehčím povrchovým pracím.

#ShowMore#

Jádrová vrtačka

Tyto výkonné jádrové vrtačky jsou ideální pro ruční vrtání a tam, kde není dostatek prostoru pro vrtací stojany. Díky hydraulickému řízení točivého momentu vrtáku mají tyto jádrové vrtačky při zaseknutí vrtáků velmi slabé zpětné rázy. Obsluha tak nad nářadím neztrácí kontrolu ani při vrtání otvorů o průměru 200 mm či větších. Zařízení využijí profesionálové v široké škále aplikací včetně renovací budov a služeb technické infrastruktury. Spolehnete se na něj při zařizování kanalizace, instalaci odpadního či vodovodního potrubí a kabelových nebo ventilačních tras, kdy je zapotřebí zhotovit velké a dlouhé otvory. Jádrové vrtačky nabízejí nejiskřivý provoz, neboť neobsahují žádné elektrické díly, a mohou být tedy použity uvnitř budov a dokonce i pod vodou. Se standardní zaoblenou 60mm čelní částí můžete jádrové vrtačky Atlas Copco nasadit do většiny běžně dostupných vrtacích stojanů. Vrtačky se dodávají v ocelových přepravních bednách usnadňujících manipulaci, transport a skladování.

Ponorné hydraulické čerpadlo

Ponorná hydraulická čerpadla Atlas Copco jsou lehká, kompaktní a mimořádně účinná. Najdou použití v široké škále aplikací včetně nepřetržitého čerpání čisté i znečištěné vody na staveništích či v zatopených výkopech a sklepech. Čerpadla pohání vestavěný hydraulický motor se speciální hnací hřídelí, těsněním a ložisky. Jsou chlazena a mazána hydraulickým olejem a bez rizika poškození tak mohou běžet i po odčerpání veškeré vody. Navzdory své velikosti a hmotnosti nabízejí tato čerpadla vynikající výkon s výtlačnou výškou 25 a 32 metrů a průtokem 840 a 1 920 l/min.

Beranidlo

Používá se k zarážení sloupků silničních svodidel, profilů, dopravních značek, kůlů oplocení a široké řady kotvicích prvků. Tato zařízení zajišťují stabilní, výkonné a rychlé zatloukání nejrůznějších velikostí sloupků. Při provozu s volitelným dálkově ovládaným ventilem namontovaným na hadici lze beranidla provozovat v otevřených i uzavřených hydraulických systémech. Model LPD-T se dodává se standardní 0,5m koncovou hadicí s rychlospojkou a je opatřen integrovanou zapínací/vypínací spouští, obsluhovanou pracovníkem přímo na beranidle. Model LPD-RV se dodává s 2m koncovou hadicí a je vybaven dálkovým přepínacím ventilem umožňujícím obsluze aktivaci beranidla ve chvíli, kdy je umístěno na vyšších sloupcích.

Vytahovač sloupků

Vytahovač sloupků Atlas Copco využívají firmy zabývající se údržbou silnic k demontáži poškozených silničních svodidel a dopravních značek. Díky tvrzeným čelistem a automatickému řetězovému uchycovacímu systému je toto zařízení ideální k vytahování všech druhů dřevěných i ocelových sloupků včetně profilů IPE, HPE a UPE a kulatých i hranatých ocelových profilů. Hydraulika tohoto vytahovače sloupků vyvine tah 6 tun. Samostatnou ruční pákou (volitelná část) můžete sílu tahu zvýšit o další 4 tuny a snadno tak uvolnit jakékoli sloupky držící pevně na místě. Zařízení váží pouze 60 kg a je tak nejkompaktnějším a nejmobilnějším vytahovacím zařízením na trhu – dokonalý pomocník při opravách silnic mimo dosah těžkých vozidel s 10tunovým jeřábem.

Ruční vyvrtávač otvorů pro sloupky

Toto kompaktní a výkonné nářadí slouží k vrtání otvorů s průměrem 90–350 mm a hloubkou až 1,3 m do tvrdé zeminy a písku. Umožňuje přepínání směru otáčení a je navrženo k obsluze dvěma osobami. Všechny spirálové vrtáky mají vyměnitelné hroty, jež prodlužují životnost vrtáků (viz katalog s příslušenstvím). Spirálový vrták je optimálním nástrojem při stavění plotů a sázení stromů. Možnost nastavení otáček oběma směry a seřiditelnost točivého momentu umožňuje využití tohoto nářadí i k otevírání či uzavírání hlavních vodovodních ventilů – použitím speciálních adaptérů.

9 položek celkem
LPD HD RV For web
Novinka
92 260 Kč včetně DPH
76 248 Kč
Kód: 22129
LPD HD T For web
Novinka
85 753 Kč včetně DPH
70 870 Kč
Kód: 22128
LPD RV For web
Novinka
75 796 Kč včetně DPH
62 641 Kč
Kód: 22127
LPD LD For web
Novinka
73 987 Kč včetně DPH
61 146 Kč
Kód: 22126
Hydraulický vytahovač sloupků LPP 10HD - Atlas Copco
106 841 Kč včetně DPH
88 298 Kč
Kód: 18091
Hydraulické beranidlo na sloupky LPD-T - Atlas Copco
Novinka
75 796 Kč včetně DPH
62 641 Kč
Kód: 18093
Hydraulická pila LS 16 - Atlas Copco
57 860 Kč včetně DPH
47 818 Kč
Kód: 18087
Hydraulická pila LS 14 - Atlas Copco
55 195 Kč včetně DPH
45 616 Kč
Kód: 18086
Hydraulická jádrová vrtačka LCD 500 - Atlas Copco
86 418 Kč včetně DPH
71 420 Kč
Kód: 18094