Hydraulická kladiva Atlas Copco

Společnost Atlas Copco stojí v čele vývoje technologií tlumení vibrací již desítky let. Nová řada kladiv se sníženou hladinou vibrací, ještě výrazněji omezuje vibrace přenášené do rukou a paží obsluhy v porovnání s předchozími verzemi. Tohoto cíle bylo dosaženo pomocí nového držadla s otočným čepem. Osoby, jež nové nářadí testovaly, informovaly o výrazně lepším tlumení.

#ShowMore#

Obrovský výkon s jemným stylem Nová konstrukce omezuje hladinu vibrací, jimž je obsluha během práce vystavena. Dokonalejší snížení vibrací znamená menší únavu obsluhy, jež pak přináší vyšší produktivitu. Navzdory svému ladnějšímu vzhledu pracují nová kladiva stejně tvrdě jako předchozí modely. Jsou to prostě elegáni a mají říz!

Hydraulická kladiva Atlas Copco se vyrábějí ve dvou verzích. Kladiva verze E mají stejné vlastnosti jako standardní modely, avšak s nižší úrovní vibrací. Navrženo ke zvýšení produktivity Štíhlejší konstrukce zajistí obsluze přímý pohled na pracovní nástroj, což přispívá k zajištění vysoké produktivity. Produktivita rovněž dále narůstá díky dobře vyvážené konstrukci a absenci vyčnívajících šroubů či dílů na vnější straně, jež by mohly přijít do kontaktu s tělem pracovníka.

3 položek celkem
Hydraulické kladivo LH 280E - Atlas Copco
93 536 Kč včetně DPH
77 302 Kč
Kód: 18085
Hydraulické kladivo LH 230E - Atlas Copco
95 536 Kč včetně DPH
78 955 Kč
Kód: 18084
Hydraulické kladivo LH 11 - Atlas Copco
76 611 Kč včetně DPH
63 315 Kč
Kód: 18083