Prodej

Společnost STASAN s.r.o. byla založena v roce 1997 jako firma, zabývající se výhradně obchodováním. Teprve následně se její aktivity a působení rozšířily do dalších oblastí převážně stavebního trhu.

V obchodních aktivitách pokračujeme stále a od samých počátků se specializujeme na dodávky a prodej profesionální stavební mechanizace, strojů a nástrojů pro nejrůznější odvětví průmyslu, ručního elektrického nářadí a mnoha dalších typů zařízení, která najdou v tomto segmentu trhu své uplatnění. Vždy se jedná o vysoce kvalitní zařízení a stroje od renomovaných zahraničních i českých firem, určené převážně pro profesionální využití.

Některé stroje, zařízení a nástroje sami dovážíme do České republiky a na domácím trhu tyto společnosti zastupujeme (většinou výhradně) a nabízíme toto zboží k dalšímu prodeji, u ostatních značek spolupracujeme s autorizovanými dovozci a zástupci těchto firem.

Výběr značek a firem je vždy podřízen zachování vysoké kvality dodávaného zboží. Po letech obchodní práce v této oblasti dokážeme vytipovat nejkvalitnější stroje a nářadí na trhu, které je uživatelsky prověřeno zákazníky za mnoho let a takové Vám, našim zákazníkům nabízet.

Náš obchodní tým Vám vždy dokáže poradit a pomoci s výběrem vhodného typu stroje přesně podle Vašich potřeb. Zároveň Vám naši obchodníci zajistí kompletní předprodejní, prodejní a poprodejní servis v úzké spolupráci se střediskem půjčoven (možnost zapůjčení stroje k vyzkoušení, než se rozhodnete ke koupi) a servisním střediskem (naservisování stroje a jeho příprava k předání zákazníkovi a následná péče o jeho dobrý stav). O Váš stroj se Vám vždy postaráme.

Prodejem náš zájem o zákazníka totiž nekončí. Od této chvíle nabízíme kvalitní a profesionální servisní péči o prodaný stroj a to jak v době záruční, tak nadále po celou životnost stroje, a také rychlé dodávky samotných náhradních dílů.

Neustále připravujeme výhodné prodejní akce na různé druhy prodejního sortimentu a také bonusové akce. Snažíme se tak oslovit zákazníky, i budoucí, s možností úspory finančních prostředků.

Přáním a jedním z cílů našeho obchodního týmu je vždy spokojený zákazník s dostatkem potřebných informací, kterému bude poskytnuta vysoká kvalita služeb jak z hlediska pomoci při výběru tak při dodávce a prodeji zboží. To vše na profesionální úrovni. Tedy zákazník, který se k naší společnosti STASAN s.r.o. bude rád vracet.“ PROFESIONÁLOVÉ NAKUPUJÍ U PROFESIONÁLŮ“