NTC – český výrobce stavební techniky

NTC stavební technika byla založena v roce 1991. O 2 roky později uvedla na trh svůj první vlastní výrobek. Jednalo se o jednosměrnou zhutňovací vibrační desku, která během relativně krátké doby získala silnou pozici na českém a slovenském trhu. Tato první vibrační deska vynikala zejména svou kvalitou, výbornými hutnícími parametry a zároveň konkurenceschopnou cenou. Tyto přednosti tak udaly směr všech dalších výrobků dnes již známé české značky NTC.

Součástí vývoje strojů je zkoušení nových výrobků, a to zejména jejich provozních vlastností a životnosti. Důraz je samozřejmě kladen také na dodržení bezpečnostních a hygienických předpisů. Výrobky jsou konstruovány pomocí nejmodernějšího 3D softwaru. Proto není překvapením, že se NTC stroje s pravidelností umisťují na nejvyšších příčkách nezávislých testů stavebních a hutnících strojů.

Jednoduchá a účelově řešená konstrukce strojů NTC již dokázala proniknout na celosvětový trh. Výrobky se vyvážejí především do zemí Evropské unie. Nicméně své odběratele si společnost našla také v Norsku, Rusku, Jihoafrické republice, Saudské Arábii a Chile.

Dnes již NTC vyrábí široký sortiment malé hutnící a stavební techniky.

Například

  • jednosměrné vibrační desky
  • vibrační desky
  • vibrační pěchy
  • vedené a tandemové vibrační válce
  • řezače spár
  • elektrocentrály

 

Výrobky značky NTC tak potěší i ty nejnáročnější zákazníky, kteří si chtějí pořídit stroj vysoké kvality s důmyslným konstrukčním řešením. Filozofie firmy se navíc vyznačuje značným důrazem na dlouhodobou životnost všech svých produktů, které jsou tak schopny dlouhodobě fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách.   

                                                                        button_nabidka-ntc-stroju